خرید بلیط از شرکت مسافربری گیتی پیما صفه

به وبسایت شرکت مسافربری گیتی پیما صفه خوش آمدید.

لطفا منتظر بمانید

برای خرید اینترنتی بلیط گیتی پیما صفه اینجا کلیک نمایید.

خرید بلیط اتوبوس - گیتی پیما صفه
خرید بلیط گیتی پیما صفه - خرید کارت به کارت

خرید به صورت کارت به کارت

در این روش مسافران با تماس با تلفن های شرکت گیتی پیما صفه 03136732820 بلیط مورد نظر خود را رزرو نموده و مبلغ بلیــط را به صورت غیر حضوری به شماره کــارت 6104337864912926 واریز می نمایند و پس از ذکر شماره مرجع به اپراتور شرکت، بلیط برای شما صادر می گردد. کافیست قبل از حرکت اتوبوس،با مراجعه به دفتر گیتی پیما صفه بلیط خود را دریافت نمایید.

خرید بلیط گیتی پیما صفه - خرید با تلفن همراه

خرید بوسیله گوشی تلفن همراه

با تماس تلفنی با 03136732820 و رزرو بلیط، برای مسافر پیامکی شامل شناسه پرداخت و مشخصات بلیط ارسال می گردد. با شمـاره گیری کد 333*724* بوسیله تلفن همراه ، قــادر به پرداخت مبلغ بلیط خواهید بودو بعد از پرداخت، پیامکی شامل تایید خرید بلیط و مشخصات بلیــط برایتان ارسال شده، کافیست قبل از حرکت اتوبوس برای دریافت بلیط خود به دفتر گیتی پیما مراجعه نمائید.

خرید بلیط گیتی پیما صفه - خرید از سایت گیتی پیما

خرید بلیط از سایت گیتی پیما

شما با مراجعه به سایت گیتی پیما صفه و انتخاب گزینه خرید بلیـط و سپس انتخاب مسیـر و ساعت حرکت و شماره صندلی خود، بلیط خود را انتخاب مینمایید. پرداخت وجه بلیـط به صورت اینترنتی و با کلیه کارتهای طرح شتاب امکان پذیر میباشد. بلیط بصورت الکترونیک صادر شده و مسافر هنگام سوار شدن بلیط خود را از صندوق شرکت تحویل میگیرد.شرکت مسافربری گیتی پیما صفه ترمینال صفه ، شرکت مسافربری گیتی پیما صفه
شرکت مسافربری گیتی پیما صفه 03136732820

کلیه حقوق این سایت برای شرکت مسافربری گیتی پیما صفه محفوظ میباشد.
طراحی و تولید توسط پایانه خرید بلیط اتوبوس